O VEVOR
Informacje o VEVOR
VEVOR to wiodąca marka specjalizująca się w sprzęcie i narzędziach. Wraz z tysiącami zmotywowanych pracowników, VEVOR jest zaangażowany w dostarczanie majsterkowiczom i profesjonalistom solidnego sprzętu i narzędzi po najniższych cenach. Dziś VEVOR zadowolił ponad 10 milionów klientów w ponad 200 krajach i regionach.
VEVOR ma jeden z NAJLEPSZYCH innowacyjnych zespołów inżynierskich, który zawsze kieruje się hasłem marki VEVOR – wytrzymały sprzęt i narzędzia, płać mniej. Jesteśmy dumni z naszej szybkiej dostawy, 30-dniowych bezpłatnych zwrotów i całodobowej obsługi klienta, która zawsze spełnia, a nawet przekracza oczekiwania naszych klientów.
Dlaczego VEVOR
Podręczny ekspres
Szybka i bezpieczna dostawa VEVOR ściśle współpracuje z dostawcami usług logistycznych i agentami z głównych krajów na całym świecie, oferując cztery rodzaje transportu: „morski, lądowy, lotniczy i kolejowy”. Rozbudowany magazyn i sprawny system logistyczny zapewniają dostawę artykułów w ciągu 2 do 5 dni.
Przystępna cena
Wspierany przez globalny łańcuch dostaw najwyższej jakości, VEVOR ma absolutną przewagę cenową, dostarczając naszym klientom opłacalne produkty wysokiej jakości. Zawsze będziemy działać zgodnie z hasłem marki VEVOR: mocny sprzęt i narzędzia, płać mniej.
dostawca
Oszczędności kosztów są przekazywane Tobie
consument
Najwyższa jakość
VEVOR wybrał produkty o wysokiej jakości i opłacalności spośród wielu głównych dostawców. Posiadamy innowacyjne zespoły techniczne, które dobierają niezawodne urządzenia i narzędzia, tak aby wszystkie produkty spełniały stałą normę jakości i wymagania użytkowników.
Sprawdź dostawców
Wybierz najlepszych dostawców
Zoptymalizuj zakupy
Metoda płatności
Bezpieczna i łatwa płatność VEVOR oferuje kilka bezpiecznych metod płatności, od PayPal po kartę kredytową, Twoja płatność jest bezpieczna i łatwa.
Magazyny na całym świecie
Mamy globalny układ łańcucha dostaw z ponad 60 magazynami w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii i innych krajach i regionach. Na tej podstawie możemy dostarczyć towary do konsumentów w ciągu 2-5 dni.
Beztroskie zakupy
Obecnie nasze produkty obejmują ponad 30 kategorii i 1 milion rodzajów produktów. Ponadto VEVOR ma profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który jest zawsze gotowy do pomocy i zapewnienia przyjemnych zakupów.
30 Dni Bezpłatnych Zwrotów
Gwarancja Standardowa
Darmowa Dostawa
24/7 Obsługa Klienta