Bezpłatna Dostawa
30-dniowe Zwroty Bez Kłopotów
12-miesięczna Gwarancja
Popularny
(8)
off
zł558.99
558.99
Zarejestrowana cena promocyjna Rabat po rejestracji
558.99
Zapisać
Konto inne niż PRO
w magazynie.
(8)
off
zł506.99
506.99
Zarejestrowana cena promocyjna Rabat po rejestracji
506.99
Zapisać
Konto inne niż PRO
w magazynie.
(8)
off
zł799.99
799.99
Zarejestrowana cena promocyjna Rabat po rejestracji
799.99
Zapisać
Konto inne niż PRO
w magazynie.
(8)
off
Zniżka
zł291.99
344.99
Zarejestrowana cena promocyjna Rabat po rejestracji
291.99
Zapisać
Konto inne niż PRO
w magazynie.
1300mm Laminator na zimno Laminator na zimno Laminator rolkowy Laminator na zimno
Wyprzedane
(8)
off
zł1367.99
2023.99
Zarejestrowana cena promocyjna Rabat po rejestracji
1367.99
Zapisać
Konto inne niż PRO

Brak wyników

Maszyna do Laminowania na Gorąco & na Zimno

Maszyna do laminowania: najwyższej jakości bezpieczeństwo dokumentów


W dzisiejszym dynamicznym społeczeństwie utrzymanie porządku i nienaruszonego porządku kluczowych dokumentów w formacie Letter jest równie ważne dla przedsiębiorców, nauczycieli i innych osób. Nowoczesna laminarka VEVOR zapobiega uszkodzeniom Twojego dokumentu spowodowanym zalaniem, rozdarciem, wytarciem i innymi katastrofalnymi zdarzeniami, dzięki czemu wydruk pozostaje czysty przez lata. Dzięki wszechstronnemu wyborowi laminator VEVOR jest dostępny we wszystkich typach i rozmiarach, od laminatorów do małych torebek po przemysłowe laminatory rolkowe, w zależności od budżetu i wymagań objętościowych.


Maszyny do laminowania folii to cenne narzędzia, które dodają warstwę ochrony dokumentom, zdjęciom i innym materiałom. Załóżmy, że mówisz o legitymacjach, plakatach lub innym produkcie używanym w klasie, który wymaga laminowania. W takim przypadku wysokiej jakości laminowanie załatwi sprawę — maszyny są gwarantowane i tworzone specjalnie z myślą o wygodzie użytkownika, a mimo to mogą działać niezależnie przez długi czas.


Rodzaje maszyn do laminowania


VEVOR oferuje wiele, aby sprostać najróżniejszym preferencjom maszyn do laminowania. Oto kilka ogólnych typów:


Laminator do torebek


Laminator woreczkowy ma wymiary kieszonkowe i jest bardzo wygodny, dzięki czemu doskonale nadaje się do małego biura, szkoły lub użytku domowego. Laminator do torebek przyspiesza przechowywanie ważnych dokumentów w formacie listowym, pakując je w wstępnie zapieczętowane torebki, dzięki czemu okładka jest hermetyczna i zabezpieczona przed manipulacją w ciągu kilku sekund.


Laminatory rolkowe


Laminatory rolowe najlepiej nadają się do dużych ilości materiałów przemysłowych i przetwarzania dokumentów wielkoformatowych. Do pokrycia korpusu przedmiotu stosują głównie rolki folii do ciągłego laminowania, co pozwala zapewnić wcześniej niedostępny poziom ochrony i jakości. W większości przypadków laminatory rolowe są używane w przedsiębiorstwach, drukarniach i środowiskach profesjonalnych.


Kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie małej maszyny do laminowania


Wybierając małą maszynę do laminowania, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników:


Szybkość laminowania


Zdecyduj się na zakup maszyn o bardzo dużej prędkości laminowania, aby Twoja praca była wydajna i produktywna. Nasze maszyny zostały zaprojektowane z myślą o płytkim czasie nagrzewania i dużych prędkościach laminowania, co umożliwia płynne działanie i terminowe rezultaty.


Grubość torebki


Należy wziąć pod uwagę grubość torebek lub folii do laminowania, jaką może obsłużyć mała maszyna do laminowania. Z drugiej strony mały laminator VEVOR obsługuje folie o różnej grubości, dzięki czemu nadaje się do laminowania dokumentów o różnych rozmiarach i grubościach.


Laminowanie na gorąco i na zimno


Posiadaj maszynę, która może laminować zarówno na gorąco, jak i na zimno; w ten sposób będzie wszechstronny. Laminator do folii marki VEVOR posiada regulowaną temperaturę, która pozwala na szybką laminację nawet najbardziej wrażliwych na ciepło dokumentów bez ich uszkodzenia.


Trwałość i gwarancja


Twój mały laminator powinien być wykonany z trwałego materiału wysokiej jakości i mieć doskonałą roczną gwarancję satysfakcji psychicznej. Laminator do woreczków VEVOR posiada trwałą konstrukcję, która zapewnia długą żywotność i niezawodność działania. Pochodzą z roczną gwarancją.


Funkcje specjalne i wskazówki dotyczące konserwacji


Laminatory termiczne VEVOR mają unikalne funkcje: regulowane ustawienie temperatury, automatyczne wyłączanie i usuwanie zacięć, dzięki czemu wszystko działa. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na utrzymanie ich we właściwym stanie, a co za tym idzie, świadczenie usług najwyższej jakości przez długi czas. Od czasu do czasu sprawdzaj, czy maszyna jest dobrze odkurzona. Do czyszczenia części należy używać suchej i miękkiej ściereczki; w celu smarowania lub kalibracji należy postępować zgodnie z instrukcjami użytkownika.


Kiedy nie jest używana, przechowuj małą maszynę do laminowania w zimnym i suchym miejscu, z dala od słońca i wilgoci. Unikaj umieszczania na wierzchu ciężkich przedmiotów, ponieważ prawdopodobnie wywrą one nadmierny nacisk na maszynę i uszkodzą jej delikatne części. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji laminatory zimne VEVOR będą nadal zapewniać niezawodną obsługę i szybkie laminowanie przez lata.


Popularne maszyny do laminowania VEVOR


Poznaj niektóre z najpopularniejszych maszyn do laminowania VEVOR:


Ręczna maszyna do laminowania do montażu folii winylowej o przekątnej 51,1 cala (laminator na zimno)


Ten ręczna maszyna do laminowania do montażu folii winylowej przeznaczony jest do procesu laminowania na zimno; dlatego idealnie nadaje się do konserwacji i ochrony wielkoformatowych wydruków, plakatów i grafik. Ta wielkoformatowa szerokość laminowania wynosząca 51,1 cala pasuje do odpowiedniego sprzętu dla profesjonalnych drukarni, producentów oznakowań i grafików. Oprócz solidnej konstrukcji, został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Jest to wszechstronny i niezawodny wybór do wielu zastosowań związanych z laminowaniem.


Maszyna do laminowania termicznego VEVOR z systemem 4-rolkowym


Ten maszyna do laminowania termicznego została zbudowana w oparciu o system 4 rolek, który idealnie pomaga w gładkiej i efektywnej laminacji swobodnej. Dzięki szerokości laminacji 12,6 cala i kompaktowej konstrukcji idealnie nadaje się do domów, biur i sal lekcyjnych. Zaawansowany system ogrzewania z podgrzewanymi rolkami zapewniający krótki czas nagrzewania i szybkie laminowanie — te laminatory termiczne są idealne do ruchliwych środowisk, w których poszukuje się najszybszej i najbardziej wydajnej maszyny do laminowania.


Ręczny laminator walcowy na zimno 29,5 cala (maszyna do laminowania folii winylowych).


Laminator rolowany na zimno laminuje materiały winylowe, fotograficzne, wizytówki i foliowe bez użycia ciepła. Nadaje się do dużych formatów do 29,5 cala, a to urządzenie idealnie nadaje się do szerokiej gamy zadań laminowania o większych rozmiarach, w tym banerów, znaków i plakatów. Te trwałe i gładkie w działaniu laminatory na zimno idealnie nadają się dla profesjonalnych projektantów graficznych, drukarni i producentów oznakowań. 25,5-calowy, zimny.


Ręczny laminator rolkowy do laminowania (maszyna do laminowania folii winylowej)


Ten Ręczny laminator rolowy 25,5 cala na zimno doskonale nadaje się do laminowania materiałów winylowych, fotograficznych i filmowych. Eliminuje zapotrzebowanie na ciepło. Nadaje się do różnych zadań laminowania wielkoformatowego, w tym banerów, znaków i plakatów. Kompaktowa konstrukcja i proste funkcje sprawiają, że jest to idealna wielkoformatowa maszyna do laminowania dla małych biur, firm i szkół.


VEVOR 13-calowa maszyna do laminowania (4 rolki, laminator termiczny na gorąco i na zimno)


Dzięki czterem rolkom i laminacji na gorąco i na zimno to jest to Maszyna do laminowania 13 cali jest koniem roboczym. Dzięki szybkiemu czasowi nagrzewania dzięki podgrzewanym rolkom i dużej szybkości, ten 13-foliowy laminator idealnie nadaje się do drukowania wizytówek w domu, biurze lub szkole. Ten laminator na 13 folii to solidny wybór, charakteryzujący się kompaktową konstrukcją i solidną konstrukcją do zapisywania i ochrony dokumentów, zdjęć i dzieł sztuki.


Dlaczego warto wybrać VEVOR


Tak więc, jeśli chodzi o wybór najlepszej firmy, która spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie maszyn do laminowania, elektronika biurowa, I artykuły biuroweVEVOR to słowo oznaczające jakość, niezawodność i wartość.


Maszyny do laminowania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić profesjonalne rezultaty w granicach Twoich możliwości. Od laminacji na gorąco po laminację na zimno, te najwyższej klasy maszyny do laminowania firmy VEVOR oferują również doskonałą trwałość, która gwarantuje ich trwałość przez wiele lat. Co więcej, są one objęte roczną gwarancją, która zapewnia większy spokój ducha. Niezależnie od tego, czy chodzi o dokumenty, zdjęcia czy dzieła artystyczne — VEVOR ułatwia laminowanie.


Często zadawane pytania dotyczące maszyn do laminowania


P1: Czym różni się laminowanie na gorąco od laminowania na zimno?


A1: Podczas laminowania na gorąco klej folii laminującej zostaje podgrzany, po czym następuje trwałe związanie z dokumentem. Laminowanie na zimno wiąże się jednak z zastosowaniem kleju samoprzylepnego w procesie wytwarzania niektórych laminatów; materiały te nie wymagają ogrzewania z tego samego powodu, co wszystkie tego typu produkty wrażliwe na ciepło.


P2: Czy zestaw startowy do maszyny do laminowania VEVOR służy celom biznesowym?


A2: Tak, oczywiście. Zestaw startowy do maszyny do laminowania VEVOR może znaleźć zastosowanie w przedsięwzięciach biznesowych. Można to porównać do używania w miejscu pracy maszyn do laminowania w rolkach i torebkach w celu wytworzenia wysokiej jakości produktów, które są trwałe i niezawodne.


P3: Jak czyścić i konserwować maszynę do laminowania VEVOR?


A3: Do wytarcia kurzu i brudu z urządzenia do laminowania można użyć suchej, miękkiej ściereczki. W przypadku konserwacji należy przeprowadzić smarowanie i kalibrację w oparciu o wytyczne producenta, następnie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu do czasu kolejnego użycia.


P4: Jaką gwarancję VEVOR otrzymuje na swoje maszyny do laminowania?


A4: Gwarancja na maszyny do laminowania firmy VEVOR wynosi jeden rok. Daje pewność na dłuższy czas i zapewnia lepsze zabezpieczenia przed wadami materiałowymi i jakościowymi.